Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan törölhetném fotoalbum.h...

Hogyan törölhetném fotoalbum.hu regizésemet?

Figyelt kérdés

Szeretném végleg törölni regizésemet, de én is ugy jártam, mint az alábbi linken szereplő társam. Irhattam én is akárhová, telefonáltam is nekik, leveleimre nem válaszoltak, telefonomra meg azt a választ kaptam, hogy irjak megint a cimükre: techsupport@fotoalbum.hu Ujra nem válaszoltak. Ezzel a kör bezárult. Az alábbi társam sem tudott még regizést törölni! Mit tegyek még?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__21..


2011. szept. 17. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

panaszoddal, fordulj bizalommal a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság, [link] -hoz

egyszerű regisztrálás után, a Fórumban is megjelennek az észrevételeid, (ami biztosan nem javít a [link] web üzemeltetőinek hozzáállásának megitélésén, sem magán a weboldalon.)

Nem mellékesen, a bejelentésed után, a Hivatal lefolytatja a vizsgálatot, aminek kimenetele nem kétséges, mert az oldal üzemeltetői még nyomokban sem tájékoztatják a felhasználójukat, a Regisztrációjuk törlésének lehetőségéről. EZ a jelenlegi törvények szerint, nem megengedhető, Törvénybe ütköző, Lényeges és FONTOS tájékoztatási kötelezettség elmulasztása címén!

2011. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!