Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vki segítene please? Wordpress...

Vki segítene please? Wordpress telepítés.

Figyelt kérdés

Odáig már eljutottam, hogy beírtam a titkos kulcsokat. Utána jön ez: $table_prefix = 'wp_';

Át kell írnom a wp-t valamire, mondjuk ami utal a blogomra? Ennek mi a jelentősége? Ez megjelenik a böngészőben?


Kell még valamit tennem indítás előtt? Köszi


2011. szept. 17. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A table prefix-et csak akkor kell átírnod, ha egy adatbázison belül több Wordpress táblái vannak, így a különböző prefixekkel elkülöníthető az egyes Wordpressek táblái.
2011. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként egy leírás a Wordpress telepítéséről:

[link]

2011. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, ezt már olvastam, csak nem magyarázza el, hogy mi mire jó, ha nem teszem stb... Még egy kérdésem van, én ezt átállítottam:


define('WP_DEBUG', true);


Eredetileg false opción volt. Azt írja engedélyezzük, jól csináltam? Mert nem írta, hogy a true-val kell, de gondolom igen.

2011. szept. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!