Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom visszahozni a...

Hogy tudom visszahozni a hangot youtubeon?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Miért van az hogy feltöltöttem egy saját mix videót youtubra és pár nap múlva letíltják a hangot? Azt írja hogy:FIGYELMEZTETÉS A videó olyan hangsávot tartalmaz, amelyet nem engedélyezett a szerzői jogok összes tulajdonosa. A hangsávot ezért kikapcsoltuk.

Pedig nem ez volt az első mixem amit feltöltöttem és érdekes hogy csak ezt tiltották le. És akár hányszor ujratöltöm, mindig letiltják. Átkonvertáltam és még ugyse volt jó. Ilyenkor mi a tehendő?


2011. szept. 18. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért mert amit mixeltél számot,levan tiltva,hogy mások ne rakják fel,ne hamisítsák hogy pl az a te zenéd,te csináltad.

Gyakrabban ezt tiltják:

* Személy: SME, EMI Music Publishing, EMI, és EMI Tartalom típusa: Hangrögzítés

* Személy: WMG Tartalom típusa: Hangrögzítés


Ezt nem tudod kikerülni sajnos.Maximum ha valamivel átveszed a hangot (Telefon,videókamera) és az már sajátnak számít.Nemfogja felismerni.Mert amit letilt azt azért tiltja le mert a zenébe belevan vésve ez a tartalom.Azt ne kérdezd hogy,nekem is magas :D

Ugyan így jártam énis (Járok) mindig,mert mixelek énis

2011. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen 0,01 százalékkal gyorsítsd fel, télleg minimálissal, vagy picit vegyél lejjebb a hangmagasságból, és nem fogja felismerni :) Zöld kéz?
2011. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagy tévedés amit írt az elöttem lévő...nem a ritmust ismeri fel a youtube......
2011. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!