Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyha rokonoknál vagyok (pl...

Hogyha rokonoknál vagyok (pl keresztszülő), akkor illik megkérdezni, hogy használhatom e a wifit? Mert szó nélkül nem igazán akarom.

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 22:17
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem kell...én nem kérdezném meg, bár igaz hogy én nem vagyok egy visszahúzódó srác:D...csáó
2011. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rokonoknál sztem első alkalommal nem árt... ismerek olyat, aki megsértődne érte, szóval jobb biztosra menni. Másodjára viszont már nem hiszem, hogy kell, hacsaknem olyan választ kaptál, hogy "na jó, most az egyszer", vagy valami hasonlót :P
2011. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetro ***** válasza:
én a szomszédtól se kérdeztem meg. sőt, azt se kérdeztem meg, hogy beállítsam-e normális a routerét, és lekódoljom-e, nehogy ő majd aztán belekontárkodjon.
2011. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes megkérdezni. Ha másért nem, akkor a jelszóért. Értelmes ember legalább azzal védi a wifijét, hogy a hülye szomszédjai és a trollok ne az övét használják.
2011. szept. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!