Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentezés szempontjából...

Torrentezés szempontjából mindegy h melyik szolgáltatónál vagyok?

Figyelt kérdés

nem befolyásolha valahogy?

most szeretnék vàltani és ezért érdekel..


2011. szept. 19. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy... a netkapcsolat a lényeg, meg nyilván a sávszélesség.
2011. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
General vegyél diginetet miért? gyors megbízható olcsó és felveszia versenyt a 30ezer forintos netekel is simán ! nekem diginetm van közepes csomag 20-30mb adnak nekem aztmonjdák ennyi jár ennyi pénzér speedtest.net szerint 45mb netem van feltöltés és a letöltés is van egy csomó torrent oldalam vagy 4 kb 3-4percig seedelek néha és 500x vissza töltöm azt amit letöltöttem kb 1perc allat tudod miért szeretem ezt a netet? berakom torrentbe kimegyek popcorn sütni 2,5félpercre és mikor vissza jövök már le is töltötte !
2011. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ugye korlátlan.amiről beszélsz....mert mindenképp az kellene....
2011. szept. 19. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
korlátlan vagyis hogy érted? ha ugy érted hogy letöltök2 gigát utána meghal a net nem ilyen a digi annyit töltesz ammenyit akarsz akár 100terrát akár 1gigát nem lassul be soohase (( kivéve ha nem fizeted de ez egyértelmü)) de nagyon megvagyok elégedve vele pl ma leszedtem gta4et lejött 5perc allat a 14giga
2011. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!