Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok egy általam...

Hogyan tudok egy általam feltöltött képet törölni a kepfeltöltés.hu-ról? Vagy törlik egy idő után a képeket?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

....add meg e-mail címed, és elküldjük a feltöltött képek listáját, hogy később is emlékezz. (Ha megadtad, arról az e-mail címről, megindokolva, a linket megadva töröltetheted!)

Egyébként, NEM.

DE, tapasztalat, hogy max. 2-3 hónap után, automatikusan törlik a feltöltött képeket.


A Feltölt gomb lenyomásával kijelented, hogy elolvastad és magadra nézve kötelezőnek tartod a Szabályzatot. ( [link] rules.php )


A Felhasználó tudomásul veszi, hogy az általa feltöltött tartalmakat Szolgáltató bármikor indoklás nélkül letörölheti.


A Felhasználó tudomásul veszi, hogy az általa feltöltött tartalmak helyett, vagy azokon Szolgáltató bármikor jogosult bármilyen reklámot megjelentetni.


A Felhasználó tudomásul veszi, hogy Szolgáltató a feltöltéskor elmenti Felhasználó IP-címét, mely alapján Felhasználó később beazonosítható. Szolgáltató ilyen adatot harmadik félnek csakis hivatalos közeg számára, jogi eljárás során ad át.


A Felhasználó elfogadja és magára nézve kötelezőnek tekinti a fenti feltételeket.

....elolvastad?

2011. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,elolvastam és meg is adtam az e-mail címemet,mégse tudom törölni.Azt is olvastam,hogy indoklás nélkül törölhetnek képet,de az nem jelenti azt,hogy biztosan törölik is,nem?
2011. szept. 21. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

írj e-mailt info@kepfeltoltes.hu címre, add meg azoknak a képeknek a hívatkozását (linkek) amelyeket töröltetni szeretnél. Indokold meg a kérdésed.

Ennyi....


(nekem, minden további sz*rakodás nélkül törölték, a levél elküldése után, 18 órával.)

2011. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. kérlek segíts. Esetleg nem tudod hogy kepfeltoltesz. eu-nak mi az email címe. Nagy szuksegem van arra hogy kitöröljék
2020. máj. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!