Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternetet meg lehet úgy...

Mobilinternetet meg lehet úgy osztani, hogy a laptopomat hozzáférési pontnak használom?

Figyelt kérdés
Már próbáltam létrehozni otthoni vezetéknélküli hálózatot és ott bekapcsolni a netmegosztást, de egyszerűen nem akar összejönni a dolog. Tehát magyarul azt szeretném h a laptopomba mobilnet bedug, wifim bekapcs és 3 másik laptop rám tudjon csatlakozni wifin keresztül hálózatba úgy hogy nekik is legyen netük.
2011. szept. 20. 14:12
 1/5 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy win7
2011. szept. 20. 14:13
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Ad-hoc.

[link]

Nem tudom, milyen a mobilneted, van-e értelme 4 gépet arról kiszolgálni, de lehet.

P.S.:

Egyébként lehet olyan router-t kapni, ahol usb-n csatlakoztatható a modem, így nem kell "kiszolgáló" gépet üzemeltetni külön.

2011. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem érné meg ha töltenék vele, de csak főiskolások vagyunk, tehát msn+neptun kellene h menjen a gépeket...ezt a hálózat dolgot már végigjátszottam egy párszor, és kapcsolódnak is hozzám a gépek, csupán net nincs felkiáltójeles a kapcsolat.


Pénzt nem szeretnék költeni ilyesmi dologra, vagy igy vagy sehogy :)

2011. szept. 22. 20:53
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha a te gépeden megvan a net, akkor be kell állítani, hogy a hálózat többi gépe számára is engedélyezve legyen a használata.

A Hálózati kapcsolat tulajdonságainál ilyet keress, hogy Megengedem a hálózat más... Kép:

[link]

2011. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt megcsináltam, de hiába kapcsolódnak rám a wifis kapcsolat felkiáltójeles nekik, valamiért a netet nem osztja meg. Pedig minden rendben van és mégsem jó -_-
2011. szept. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!