Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom rátölteni a...

Hogyan tudom rátölteni a nokia 3210 es telefonomra az okostelefon szoftverét? Írjatok linket is, ahonnan ingyen letölthetem.

Figyelt kérdés
Az okostelefon szoftveréhez az érintő képernyő is hozzátartozik ugye? Mert van hozzá pentouchom is.
2011. szept. 20. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez biztos egy elb@szott vicc lehet.
2011. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én csak fizetőset tudok.
2011. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Előbb tölts le rá egy kis ramot is, mert a gyári kevés lesz:

[link]

2011. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De a ramot hogyan tudom rátölteni a telefonomra? Letöltöttem, s kiírta, hogy download complete - tehát hogy a letöltés teljes. Csak most nem gépemre töltötte a ramot?
2011. szept. 20. 23:45
 5/15 bix ***** válasza:

heh:D


legalább 64 gigát kell letölteni. és nem a laptopodra hanem a telefonodra...

2011. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha letöltőtted a ramot, meg tegyél bele egy karburátort, szerintem már működik, csak nyomkodd a kijelzőt erősen!
2011. szept. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mondd, mennyi idős vagy?

Olyasmit akarsz, ami lehetetlen. A Te telefonod annyit tud, amennyit most tud. Semmiféle buherálással nem tudod okostelefonná varázsolni.

2011. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem nagyon értek ehhez, ígyhát pár válasz kicsit kínai nekem. Az egyik válaszoló írta a karburátor. Az mi? Az is kell a telefonomhoz, az okostelefon szoftver mellé?
2011. szept. 21. 16:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Helló én vagyok a karburátoros, csak vicc volt, gondolom a kérdés is az , illetve remélem. Ha ilyen kérdéseid még lesznek ird ki nyugodtan néha jó, nem lesz egyhangú a nap.
2011. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most akkor nem lehet egyáltalán rátölteni valahogy ilyet a telefonomra? Csak mert nem akartam egy új telefont venni, hisz most már a netről minden letölthető, s aztmondták, hogy le tudom tölteni ezt a netről, hogy felokosítsam a 3210 -esemet. Akkor átvertek?
2011. szept. 22. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!