Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a windows...

Josek kérdése:

Mi lehet a baj a windows 7-el? állandóan ugrál vibrál a kép, ez a win7 miatt van? A laptop jó és új szalag kábel hiba kizárva ha valaki tud segitsen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 21. 07:38
 1/4 A kérdező kommentje:
MSI a laptop de nem lehetett rá xp-t rakni, mert a hdd-röl irt ki valamit, de jobban szeretnék xp-t tenni rá, ha valaki tud adjon tanácsot köszi
2011. szept. 21. 07:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de Pl. én pár napja úgy jártam hogy egy 7-est akartam feltenni ill feltettem de az alap drivereket nem ismerte fel! alaplap, vga, szval le kellet szednem és vissza az xp3, lehet rossz a win 7? lehet, mással próbáltad? más 7-essel?
2011. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lordsithlord ***** válasza:

XP tehető rá, csak a BIOS-ban kapcsold ki a SATA vezérlésnél az AHCI módot, úgy fel kell, hogy ismerje a vinyód.


A Win7-tel valószínűleg az lehet a hiba, hogy ugyan kiolvasta a VGa vezérlőd típusát, fel is telepített hozzá valamit, de sokszor a régebbi eszközöknél egy alapértelmezett VGA vezérlőt telepít, így pedig a vga chip nem fog tudni megfelelően dolgozni.

Esetedben is valószínűleg ez történhetett, emiatt a chip jelenleg alapértelmezett frissítési frekvencián ad (kb. 55Hz), ezt pedig a legtöbb eszköz nem szereti (a laptopok kijelzői leginkább a 75Hz-et szeretik).

2011. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazábol nem vagyok nagy szám tech guru, a bios az melyik billentyü ha indittom a gépet?

de eddig nem volt gond csak most kezdi el, de megnézem az xp stabilabnak tűnik

2011. szept. 21. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!