Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova lettek az internetről a...

Hova lettek az internetről a fekete mágiáról, és sátánról írások?

Figyelt kérdés

Régebben sok Black metal blogspotot találtam, ma már csak filestub-on letet találni. +A Fekete mágiáról sem találok semmit a wikipédián, csak a mágiáról és a fehér mágiáról.

A sátánról is alig találok írást (a wikipédián kívül).


Bezzeg, ha beírom, hogy: isten, máris millió írás van róla.


2011. szept. 21. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
:D a jo mindig győz kis sátánista pubigyerek!
2011. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na jó, fekete mágiáról találtam. De ezekből az írásokból a végén mégis átmegy fehér mágiába, meg hogy ne ártsunk senkinek. bla..bla..bla..
2011. szept. 21. 17:02
 3/18 A kérdező kommentje:
Azaz lebeszélnek mindenkit a fekete mágiáról.
2011. szept. 21. 17:04
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak jó helyen kell keresni.
2011. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

:D a jo mindig győz kis sátánista pubigyerek!


Ahh te isten talpnyalója. Te fehér szektás.

2011. szept. 21. 17:17
 6/18 A kérdező kommentje:

Az elsőhöz: A hívők mind kényesek, mert ha egy kis baleset, karambol történik az utakon, már: jajj meghalok, úgy megijjedtem. Segítség!

Mert bizony isten hivői is szektások. Olyanban hisznek, aki meghalt. Nem létezik.

Egy nem idevaló téma: A Skinek istenhez fohászkodnak, amikot ő is zs*dó volt, a skinek pedig utálják a zs*dókat is. Hoppá. (Azért nem írtam ki, mert tilos.) Mint, ahogy tilos már itt minden az országban.

2011. szept. 21. 17:23
 7/18 A kérdező kommentje:

Csak jó helyen kell keresni.


Úgy vettem észre, hogy a yahoo-n több mindent találok, mint a google-on. Tehát a google egy sz*r. A google-t szinte minden 2. nap változtatják kinézetileg.

2011. szept. 21. 17:29
 8/18 anonim ***** válasza:

Tilos kiírni azt hogy zsidó? Te jó ég... Vajon akkor a keresztény -t meg a buddhista -t is tilos?


Tégy úgy ahogy én: légy ateista.

2011. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A Google "fejlécét" naponta változtatják és a Google az jó. Azért találsz a Yahoo-n többet mert a Google az katintások alapján sorrendezi az oldalakat. Hogy mennyire népszerűek stb. stb. Ergo a Yahoo a sz*r. Google azért nem mutat mert kevés az olyan fekete elméjű ember mint te ^.^
2011. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
:D ott a pont
2011. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!