Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kell a kaloz windowsot frissit...

Kell a kaloz windowsot frissiteni?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz ezért a segitségeteket kérem!Nem olyan régen rá akadtam egy windows legalizálo kulcsra a neten és kiváncsi volnék h, van e értelme frissiteni a windowsot?
2011. szept. 21. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
hát még szép!
2011. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!és mi annak az elönyei ha frissitem?
2011. szept. 21. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
informatikában annyira sajna nem vok otthon de azt biztosan tom h minden féle fajta windowst kell frissíteni!
2011. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kell.
2011. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Betömik a sebezhető pontokat a frissítések, stb. Kérdés, hogy milyen a kamu windowsod. Van olyan, amit sehogy nem lehet aktiválni, van ami meg olyan, mintha eredeti lenne.
2011. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme frissíteni. Smmivel sem lesz jobb, sőt.

Én még soha életemben nem frissítettem windowst és még élek. Haver állandóan frissíti és ilyenkor általában valami mindig elb.szódik nála, aztán nekem kell helyrehozni. Nem tudom beleverni a hülye fejébe, hogy ne frissítsen.

2011. szept. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én frissítem mindig és semmi sem romlik el a gépen, sőt, itt-ott még jobban iz üzemel.(Eredeti WinXP).
2011. szept. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!