Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megtudhatom valahogy, hogy ki...

Megtudhatom valahogy, hogy ki szórakozik az iwiw fiókommal? A jelszóváltoztatás megoldja a dolgot? Eddig is azt hittem, hogy szuperbiztos a jelszavam.

Figyelt kérdés
Valaki belépett a nevemben (csak erre tudok gondolni), és bejelölt egy pár ismeretlen embert a nevemben, most magyarázkodhatok nekik hogy nem is én voltam. Mennyire gáz ez? Ráadásul az egyiküknél nem is fogott annyira mellé, mert egyszer már találkoztam vele, de sosem jelöltem volna be mint ismerőst, két szót sem váltottunk. Elég kellemetlen dolog. Vajon elhiszi majd az illető, hogy én is áldozat vagyok?
2009. ápr. 25. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam h észre vettem hmikor du dolgoztam szoltak h 5 órakor be oltam jelentkezve. nem értettem a dolgot...

aztán kiderült h a tesóm feltörte a felhasználó fiok jelszavát a gépen,h tudjon netezni amikor dolgozok. Ugyanis le volt tiltva a gépről,mert nem adott bele a netbe

2009. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen változtasd meg a jelszavadat, amire figyeljél új jelszónál:

Legyen benne:

Nagy/kisbetű, szám, és különleges karakter.

Mondjuk így nézzen ki:


fkkj44@AA


Ja, és fontos, hogy legalább 8 karakterből álljon. És ne legyen értelmes szó.

2009. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!