Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egyik naprol a masikra elromlo...

Egyik naprol a masikra elromlott a youtube! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Minden mukodik a gepemen, minden honlapot be tudok tolteni, de a youtube valamiert elromlott, nem tudom betolteni az oldalt, azt irja ki hibauzenetben, hogy tul sokaig tart a szervernek, hogy valaszoljon... mi lehet a baj?


Kiprobaltam tobb bongeszovel is (Explorer, Mozilla), frissitettem a flash playert, de meg mindig semmi.


En biztos, hogy nem allitottam el semmit, viszont a gepem idonkent automatikusan frissiti magat es nem olyan regen a utorrent is telepitett egy frissebb verziot... esetleg ez zavarhatott be?

Van valami tippetek, hogy mit kene csinalnom? Van valami menupont, ahol esetleg megnezhetem a beallitasokat, hatha valami elallitodott? Vagy valami program blokkolhatja le a youtube-ot? Esetleg virus miatt lehet?


2011. szept. 23. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
CCleaner-t szedd e és tisztítsd le vele az összes böngészőt+ürítsd a DNS gyorsítótárat.
2011. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A DNS gyorsitotarat hol kell uriteni?
2011. szept. 25. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a Windowsos pipák táján lesz valahol. Asszem a haladó cimke alatt. Ha nem értesz hozzá akkor a többit nehogy bejelöld.
2011. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megcsinaltam, de sajnos tovabbra sem hozza be a youtube-ot... egyszeruen nem ertem, hogy miert csak ezzel az egy honlappal vannak bajok!!!


Koszi azert a tippet!

2011. szept. 25. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt elromlott raktál fel valamit vagy került fel észrevétlenül valami aminek nem kellett volna? Nézd meg a telepített programoknál. Hátha lesz ott ilyen hogy Pando Media Booster vagy Akamai Net Session Interface.
2011. szept. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha jol emlekszem, elotte mintha automatikusan frissitette volna magat a utorrent es talan a windows is... en amugy semmit nem toltottem le es nem is piszkaltam bele semmibe!
2011. szept. 25. 18:28
 7/7 csikosaron válasza:
Nekem is ez a problémám. Elkezdek egy videót nézni, néha megy, néha befagy a youtube. Ilyenkor az összes böngészőtípusban nem lehet böngészni, de internetkapcsolat van.
2013. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!