Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla Firefox 6. 0.2 miért...

Mozilla Firefox 6. 0.2 miért tölti be csigalassan a videokat?

Figyelt kérdés

Üdv, Mozilla Firefox -ot használok de nagyon lassú, de itt nem az indulásra gondolok hanem a videobetöltésre vagy a weboldalak betöltésére. A videokat (bárhol) úgy tölti be, hogy betölt kb 1/3 részt aztán megáll. Aztán 5-10perc múlva újra betölt megint 1/3 részt és megint várhatok 5percet és csak aztán tölti be az utolso 1/3 részt. De van úgyis hogy csak 1/4 résztét tötli be a videonak.

A weboldalakat meg néha nagyon szenvedéssel tudja csak betölteni.

Az IE6 -osom is gyorsabb ennél most. Chrome -ot meg nemhasználom, mert valami nemstimmel neki.

100Mbit/s UPC internetem van. Tehát nem is az a gond, hogy lassú lenne a netem.


A következö kiegészítök vannak a Firefoxra telepítve:

AdBlock plus 1.3.9 (A reklám a múlté)

avast!WebRep 6.0.1289 (Web reputation plugin)

Easy YouTube Video Downloader 5.4

Download Manager Tweak 0.9.5

Forecastfox 2.0.19

QuickWiki 1.0.2

Microsoft .NET Framework Assistant 0.0.0 (Lehetövé teszi a ClickOne technológia használatát és a .NET-keretrendszer teleített verzióinak jelentését a webkiszolgálónak.

Java Quick Starter 1.0


Ha ezek közül ezek egyike sem okozhassa a fent említett problémát akkor tudtok valami olyan progit ami felgyorítja a mozilla -nak a videobetöltését vagy valami beállítást ami ki/be aktíválásával megnövelhetö volna a gyorsaság?


2011. szept. 24. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az ie is ezt csinálja érdemes lenne letakarítani a merevlemezt az átmeneti file-któl. Lehet, hogy nincs elég üres helyed és csak "hosszas" keresés után tudja letölteni az anyagot. pl.ccleaner használata javíthat a dolgon. De előbb nézd meg a merevlemez kihasználtságát ezen belül a c meghajtóét.

A másik: A víruskeresőd akasztja meg a letöltést.

A harmadik lehetőség: az internet kapcsolatod lelassul. Pl. adatátvitel valami miatt nem tökéletes.


Több ötletem nincs.

2011. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

az IE igaz, hogy lassan tölti de nem akad meg hanem folyamatosan tölti.

Tisztítva a gépem pedig Advanced SystemCare V4 pro edition -al van. Ami elvégzi a CCleaner dolgát is.


A tárolás így van megoldva:

500GB HDD 2 felé osztva(C:)250GB[Windows] 82GB szabad; (D:)250GB 150GB szabad.

1TB HDD (G:) torrentek 219GB szabad

2011. szept. 24. 21:24
 3/4 A kérdező kommentje:

Az antivírusról:

avast! Antivirus home edition -t használok és a kikapcsolása után sem oldótott meg a probléma.

2011. szept. 24. 21:27
 4/4 A kérdező kommentje:
A (C:) Harddisket megszabadítottam 30GB -tól tehát, most 112GB szabad hely van mostmár rajta.
2011. szept. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!