Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok rendelni az Ebayről?

Hogyan tudok rendelni az Ebayről?

Figyelt kérdés

Csinálni kell hozzá angol számlát? Ha igen, ez mennyibe kerül?

Légyszives mondjátok el részletesen :)

Előre is köszi!


2011. szept. 24. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Regisztrálnod kell magad az eBayen.

2. A legtöbb eBay-es vásárlás a PayPalt támogatja ( van olyan vevő aki elfogad átutalást , de szerintem is jobb a PayPal )

3. Ez opcionális de szerintem jó a PayPal, tehát regisztrálnod kell magad a PayPalon is. A PayPal egy harmadik fél közted és az eladó között ( könnyebb a pénzed is visszaszerezni ).

- ehhez szükséged van egy dombornyomott bankártyára ( Mastercard, Visa, talán Amex is jó ) vagy ezekkel azonos funkciójú elektronikus bankártyára.

2011. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell külföldi bankszámla, csak egy Paypal fiók. Azt bármikor tudsz csinálni a paypal.com oldalon. Kétféle módon fizethetsz: vagy feltöltöd az egyenlegedet egy belföldi banki átutalással (Unicredit Bank) vagy pedig kártyával fizetsz. Ehhez értelemszerűen kell egy virtuális hitelkártya, amit minden magyar bank kínál webkártya vagy internetkártya néven.

Az egész folyamat annyira szerteágazó, és annyi kérdést vethet fel a részedről, hogy inkább érdemes FAQ oldalakat olvasnod, mert az eBay használatáról itt még szó sem esett.

[link]

2011. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

már rendeltünk ebayről Angliában, de azt nem tudtam, hogy Magyarországon ez mennyire más.

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :)

2011. szept. 24. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!