Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Badoon küldtek nekem...

Ha Badoon küldtek nekem üzenetet, de a bejelentkezésnél kérnek egy pár adatot, akkor az facén meg fog jelenni?

Figyelt kérdés

Az,hogy én valakivel levelezek Badoon? És ez nem kamu szerintetek?Nekem egy számomra ismeretlen nevű fickó küldött egy üzit.


Köszi a választ!


2011. szept. 27. 02:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha kaptál egy üzenet arról, hogy neked írt valaki Badoo-ra és nézd meg - de te nem is vagy regisztrálva -, az kamu.


Ezzel a módszerrel, a kíváncsiságot kihasználva akarják az embereket rávenni arra hogy csatlakozzanak arra az oldalra is. Eleve nem kaphatsz egy olyan helyre üzenetet, ami nem is létezik. Ez egy meghívó lenne, ahol nem azt írják hogy csatlakozz mert milyen jó, hanem azt hogy nézd meg milyen üzenet vár rád. Többen is panaszkodtak arról hogy nem tudják törölni magukat onnan, emiatt én nem is regisztrálnék (mondhatni feleslegesen) (még) oda (is).

2011. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondolom,nem akarok még oda is regisztrálni,mert fölösleges..Köszi a választ.
2011. szept. 27. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!