Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megoldást jelent a Facebook...

Megoldást jelent a Facebook most megjenő, automata lájkolásának elkerülésére, ha a facebookozásra egy külön böngészőt használok (pl. Explorer), és minden másra egy másikat (pl. Chrome vagy Firefox)?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikkben, hogy egyébként is mindent nyomon követ a FB a sütik alapján, még akkor is, ha közben kijelentkezel. Most még közzé is akarják tenni az ismerőseid előtt, hogy épp mit nézel a neten, amit szeretnék elkerülni. A cookie-k folyamatos törlése rohadt macerás, más megoldás kellene.
2011. szept. 28. 15:29
 1/5 anonim válasza:
Most ez komoly??Áhh de gáz.Ez engem is érdekelne, nem szeretném ha mindent látnának amit nézek, meg mi közük hozzá.
2011. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt van róla egy cikk:

[link]

2011. szept. 28. 15:42
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok.Utánna olvastam és olyanokat írnak megoldásnak hogy:használj két böngészőt és az egyikkel csak és kizárólag a facebookot használd a másikkal meg mindent.Mert ugye a két böngésző nem látja egymás sütijeit.

A másik megoldás a Facebook Disconnect nevű alkalmazás/kiegészítő ami Google Chromban illetve Firefoxon működik.Ez meggátolja, hogy hozzáférjen a facebook a sütikhez.

Én nem igazán bízom egyikben sem, lehet töröltetem magam faceről bár az is jól elvan rejtve.Remélem segítettem.

2011. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, az lesz a legjobb, ha külön böngészőt használok. Köszi a tippeket!
2011. szept. 28. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan kikapcsolható lesz. Nagyon súlyos lenne, ha ezt ráerőszakolnák minden felhasználóra.


A böngészőkben egyébként van Do-not-Track funkció. Firefoxban: Beállítások/Adatvédelem, legfelül: nem akarom, hogy a webhelyek kövessenek.

2011. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!