Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi gibabájtot tölthetek...

Mennyi gibabájtot tölthetek le egy hónap alatt, hogy ne kelljen pluszban fizetnem?

Figyelt kérdés
Fibernetes vagyok.
2011. szept. 28. 18:13
 1/7 arrzezikaii válasza:
Mondjuk nézd meg a weboldalán. De álltalában 1GB-ot lehet. De én úgy tudom hogy utánna nemkell fizetni csak lekorlátozzák
2011. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
baromság, nézd meg a szerződést, levan írva minden. 1 giga meg szarra nem elég, 10 nél már szoktak korlátozni. szóval, van egy adott mennyiség, amin felül vagy többet fizetsz adott mennyiség adatért, vagy korlátozzák a sebességed, a következő nullázásig. legjobb ha korlátlan neted van
2011. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik csomagot vetted meg.

Mi szerintem havi 20-30 gigákat töltöttünk le, vagy még többet.... nem volt belőle gond. Asszem 4500-at fizettünk a netért és egy alap TV csomagért, de a net csomag nevére nem emlékszem... de az is a leggyengébb volt.

2011. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom mi 10 et fizetünk a tarrnál 10 megás netért + tv-ért, + telefonért.
2011. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korlát csak mobilnetnél van, esetleg néhány vezetékes szolgáltatónál, de ott is annyi, amit meg sem közelítenek az átlagemberek. Én úgy tudom, hogy a Fibernetnél nincs korlát.
2011. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne korlát?

Azért KORLÁTLAN az összes vezetékes net.. Nekem havi 450 GB-nál sem csináltak semmit.. (T)

2012. ápr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
régen voltak korlátok...
2012. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!