Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon lasssan megy a netem....

Nagyon lasssan megy a netem. Félbe is szakad a letöltés. Nem lehet valahogy felgyorsítani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedd le a CCleanert és a DNS gyorsítótárat valamint a böngészőket tisztítsd le vele. Ezután szedd le az Advanced System Care 4-et és írj be neki egy működő serial kódot miután kihúztad a neted. Utána visszadughatod.(azért kell kihúzni hogy ne ellenőrizze)

Ezek után az Eszköztárban(Toolbox) keresd meg az Internet Booster nevű eszközt és optimalizáld vele a gépet. Lesz valami auto optimize gomb. Arra katt.

2011. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább írd le a szolgáltatód, a neted elvi sebességégét, meg azt, hogy speedtest.net oldalon mennyi lett az eredményed.

G.

2011. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Várjatok géniuszok....első vlaszoló te komplikáltan magyarázol hát nem veszed észre, hogy nem komálok túlzottan a gépismerethez?

Második válaszolónak...a netem gyors, de belassul, mert túllépem a határt mindig. Mobil Internetem van.

2011. okt. 2. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi volt komplikált benne? Leszeded(letöltöd) a CCleaner nevű programot és amiket felsoroltam oda mint pipát raksz és elindítod. Leszeded a másikat aminek beírod a kódot úgy hogy előtte kihúzod a gépet a hálózatból majd utána visszadughatod. Kattintasz a kis szerszámosdozo ikonra és ott megkeresed az Internet Booster nevü programot. Szerintem ebben semmi komplikált dolog nincs.
2011. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja most olvasom....

"Második válaszolónak...a netem gyors, de belassul, mert túllépem a határt mindig. Mobil Internetem van."

Ha túlléped a határt akkor lekorlátozzák.

2011. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jah...de amiket te mondtál azt megoldom felgyorsul vagy mi?
2011. okt. 2. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember, a szolgáltató korlátozza le az adatforgalmad. Az ellen te semmit nem tehetsz. Amit leírtam akkor lenne jó ha amúgy rendesen adná a netet a szolgáltató.
2011. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!