Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Keresztnév, kor,...

Hogyan lehet Keresztnév, kor, és lakhely alapján keresni Facebook-on?

Figyelt kérdés

Na szóval az van, hogy találkoztam egy csajszival, és nem tudtam leírni a teljes nevét. Annyit tudok róla, hogy a keresztneve mi, hány éves, valamint hogy hol lakik..


Segítsetek létszike.. Nagyon bele vagyok esve a hölgybe, nagyon kellene, hogy feltudjam venni, és utána randira tudjam hívni. Segítsetek létszike... Köszi előre is.


2011. okt. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A facebook nem olyan mint az iwiw, itt te döntöd el mit tudjonak meg rólad... ha mindössze annyit állított be, hogy a neve és a neme látsszon, (még a profilkép sem kötelező) csak ezek alapján találod meg
2011. okt. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Keress rá iwiwen vagy máshol, hátha ott még fent van, akkor meglesz a teljes neve és bejelölheted FB-n. De egyébként FB-n nem lehet ilyen szűkített keresést végezni.
2011. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors segítséget...


Keresem akkor Iwiw,és Myvip alatt...

2011. okt. 2. 18:08
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám egy hölgyet keresek,életbevágó lenne társkeresőn csak nevet kort meg lakhelyet tudok illetve hogy egészségügyben dolgozik voltam olyan hülye h nem kérdeztem meg a teljes nevét,stb ő se tud rólam semmit ezeken kívül,aki tud ötletet ezer köszönet
2013. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!