Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Sony Ericson Xperia8-as...

A Sony Ericson Xperia8-as android típusú mobiltelefonra lehet Übersocial programot tölteni ingyen? Ha igen, honnan tölthetem rá? Foursquare-t is tölthetek rá ingyen? És ha igen honnan?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már android tulajdonos vagy tisztában kéne lenni 1-2 dologgal (ezt amúgy már vásárlás előtt le kellett volna tisztázni). Az egyik ilyen az android alkalmazásboltja a Market. Mindent megtalálsz rajta. Amit meg nem az vagy nem létezik, vagy nem engedélyezték vagy nem kompatibilis a telefonoddal. De ezek a közösségi alkalmazások mind kompatibilisek lesznek vel.

És akkor előzzük meg a hülye a kérdéseket:

Igen, a használata ingyenes de mivel a neten vannak ezek a dolog elég logikus, hogy internetet fog használni a telefon. Ez meg nincs ingyen. Ha nincs net előfizetésed akkor ez jó sokba fog kerülni, ha van akkor a havidíjon kívül nem fogsz már pluszba fizetni semmilyen netes használatért, ha meg wifit használsz akkor abszolút nem fizetsz a netért semmit.

Ja és még annyit, hogy a használatához szükséged lesz egy google fiókra.

2011. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha már válaszolsz a kérdésemre, és kétségbe vonod az értelmi képességeimet, megköszönném, ha a válaszod a kérdésre szorítkozna és nem elbeszélnél a lényeg mellett.
2011. okt. 3. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért is beszéltem volna el a lényeg mellett?

"Market. Mindent megtalálsz rajta" szerintem elég egyértelmű, hogy akkor a foursquare-t is megtalálod meg az übersocial-t is. És mit ad Isteni, mind a kettő ingyenes is.

Az értelmi képességeidet meg nem vontam kétségbe (bár ezek után lehet megfontolom). A Market használatára vonatkozó kitérést azért tettem, mert a többség megkérdezi. Így legalább már nem kellett megkérdezned.

2011. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) Én nem vagyok nagyon jártas az informatikában, ezért érdeklődtem. :)
2011. okt. 4. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell az informatikában jártasnak lenni. Csak szimplán rá kell szánni azt a kis időt amíg megismered a telefont és a funkcióit. Ezt amúgy vásárlás előtt szokták megejteni és akkor már nem merülnek fel ilyen problémák.
2011. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!