Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Böngészéskort miért fogad az...

Böngészéskort miért fogad az az üzenet, hogy "welcome to nginx"? Ez egy vírus?

Figyelt kérdés
Vagy mi ez??!!
2011. okt. 4. 09:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Érdemes újraraknom az XP-t?
2011. okt. 4. 09:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Külön ablakot nyit ennek a dolognak?
2011. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van vírús írtód kémprogram írtód futátad öket miket használsz?

ez kezdölapnak,jön be vagy egy felugró ablak?

maga az nginx ńem lene vírús az egy proxy

de etöl fügetlen álneve alat lehet vírús is

tehát job figyelni

mivel,gondolom nem akarsz proxy t használni (vagyis nem álitotálbe semi ilyesmit)

ezért hát vírús lehet

újrahúzás nem,árthat de elsö utána egy jó virus irtó feltevése

persze mint irtam ezel elöte is probálkozhatsz

(kezdölapot nemtudo átálitani amugy? mert akor biztos vírús)

2011. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
például fel akartam menni www.napiszar.com-ra és ez az üzenet fogadott. Nem felugró ablak meg ilyenek, hanem rendesen mintha az oldalra mennél fel. Nálad bejön a napiszar? Írj vissza mi a helyzet!
2011. okt. 4. 10:16
 5/8 10 deka farhát ***** válasza:
Nekem be se hozza a napiszart. Egyáltalán. Megszűnt. Elveszett. Kész. Sebaj, úgy is szar volt... :)
2011. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Az nginx egy webszerver. Az a dolga, hogy weboldalakat szolgáljon ki a netezők gépére. Ha felmész egy oldalra és ezt az üzeneted látod, akkor azt jelenti, hogy a gépre (nem a tiédre, hanem arra, ahonnan a weboldal jönne) fel van telepítve az nginx, de nem helyeztek el még ott weboldalt vagy rosszul van beállítva. Ezzel nem tudsz mit kezdeni.
2011. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Filmeletöltés bukása után ez várható volt, a torrent és warez szerverek sorra leállnak.

[link]

2011. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A probléma megoldását adom. Nem tudom mi okozza, de Glary Utility takarítás után jött be nekem.


A Firefox keresőmezőjében van egy 5 ágú csillag, egy lefelé hegyező háromszög, és egy x, mindez a jobb oldalon.

Ha az x-re kattintunk felváltja egy környíl. Ha a környílra kattintunk: MEGSZŰNIK A HIBA! Bejön a keresett oldal. :)

2012. márc. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!