Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szereld magad adsl a t-homen&#...

Szereld magad adsl a t-homenàl csak éppen rövid minden kàbel?

Figyelt kérdés
ma küldtek egy szereld magad adsl internethez valò modemet kàbeleket és egy átalakítò dobozt amiben van egy telefon kimenet és egy az adslhez de a kàbel rövid szoval 10ezerert megcsinaljak tiszta vicc ez ceg.
2011. okt. 5. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel másik kábelt párszáz ft-ért? :D

Plusz, honnan tudnák, hogy neked mekkora lakásod van, milyen hosszú kábel kell?

Te vagy a vicc. :D

2011. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mate0117 ***** válasza:
-.-
2011. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 The Nuke ***** válasza:

-.-'

:D

Tényleg, vegyél hosszabb kábelt, max 1000 Huf, aztán szereld magad.

2011. okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

de hogy a rakba blankoljam meg a kàb

elt szerszam nelkul szerinted meg hogy huzzam át több szoban keresztül az ajtò alatt àt?nincs olyan furogepem mint nekik .a thome ugy kepzelte hogy a talefon mellett lesz a gép mert igy adta a pic.sányi kábeleket

2011. okt. 5. 21:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Késsel...

Mikor hozzám jöttek kötni, megmondtam, hogy még nincs kész a lakás, nincs kifúrva, hagyjanak ott 20 méter kábelt meg egy pót utp csatlakozót. Aztán mikor kész lett a lakás, levágtam a kábelt, kifúrtam a lyukakat, áthúztam, feltettem a csatlakozót, és voilá, működik. Pedig sosem csináltam előtte.

2011. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!