Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Modem el tud romlani, amit kb...

Modem el tud romlani, amit kb 6 éve kaptam upc-től? Vagy csak a net szarakodhat náluk ennyire, h napjában 5x ujra kell indítanom a modemet és a gépet, h legyen netem?!

Figyelt kérdés
a pöttyök a modemen soxor eltűnnek/villignak, pedig ha jól megy, akkor állandóan világit... a gépemen elvileg jó a wifi, mert a környék többi wifijét érzékeli(gyakorlatilag annak is volt már baja, hogy nem érzékelt a laptopom sehol semmit, meg most is a konyhából pl. már nem veszi a jelet). jó tudom, router, meg modem, meg gép wifis része nem 1 és ugynaz, de a modemmel lehet baj? elromolhat így, vagy ennyire, vagy upc ilyen szar? lehetséges problémákat, illetve megoldási részletekre lennék kiváncsi, ha volnátok olyan kedvesek! :) köszi! :)
2011. okt. 5. 23:08
 1/3 anonim válasza:
Ha biztosan a saját hálózatodhoz (wifidhez) csatlakozol és titkosítással is el van látva. Még mindig simán lehet rossz a te routered is. Nézd meg ping-el h hol marad ki válaszidő és megtudod hol a probléma. Mellesleg simán eltudnak romlani a szolgáltatói modemek is pláne h milyen régi, sőt érdemes lenne lecseréli is, nem tudom mekkora sávszélességed van de h a 6 éves cucc már nagyon nem állhat a helyzet magaslatán. De egyszerűbb ha kihívod őket és pikk pakk megmondják mi a hibuci...
2011. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bp1985 ***** válasza:
1 naposan is meghalhat, nemhogy 6 évesen.
2011. okt. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszii! nem tudom mennyire megbízhatóak, de akkor szólok a szolgáltatónak :)
2011. okt. 6. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!