Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore nem számolja a letöltést...

NCore nem számolja a letöltést? Mostanában megváltozott! Akárhogy nézzem ezt a tulajdonságát nem látom!

Figyelt kérdés
A seed kötelezettség 1-es arányig van?
2011. okt. 6. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs arány. Nem kötelező az egyes arány, de ajánlott tartani a seedet amíg csak tudod.


Itt el tudod olvasni végig a lényeget:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tölthetek le mint a hülye gyerek, nem is számolják?
2011. okt. 6. 11:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, hogy nem közlik az arányt. De valószinűleg előbb-utóbb a túlságosan leecher "hülye gyerek"-eket kivágják majd. Ha megnézed, van egy helyezésed. A fórumban leírják a pontszámítást is, amiből kiderül, hogy ha nem seedelsz, akkor kevesebb pontod lesz. Aki semmit nem ad vissza (torrentezés első íratlan szabálya), azt úgysem tűrik meg túl sokáig.
2011. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, szóval akkor ugyan az csak nem számolja a letöltést hanem helyezés van, és pontokat kapunk! De minek pont? Mert még eddig beváltani sem lehet semmire!
2011. okt. 6. 11:15
 5/10 bp1985 ***** válasza:
100%
A pontokból lehet meghívót küldeni. De minden le van írva a fórumba. Ész nélkül az ingyeneseket lehet tölteni.
2011. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A meghívós pont az egy másik pont :)
2011. okt. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 bp1985 ***** válasza:
Akkor keverem, én soha nem azt néztem, hogy éppen bent maradjak:) Amit kellet, visszatöltök, amíg tudok, és van hely, aztán törlöm csak.
2011. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A főoldalon minden le van írva, csak olvasni kellene....
2011. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De minek meghívó, ha meghívni csak az tud aki támogatta az oldalt? Vagy már nem így van?
2011. okt. 7. 13:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki támogat, az a hónap bármely napján kiküldheti a meghívóját. Sőt! Nem is csak egyet, hanem egészen addig küldhet, míg van rá 500pont/meghívó fedezete.

Ha nem vagy támogató, megvárod, míg a támogatás eléri a 100%-ot (ez mindig hó végén várható), és ha megvan rá az 500 pontod, kiküldheted a havi egy meghívódat. Ha mondjuk 1000pontod van, akkor sem küldhetsz ki mégegyet.

2011. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!