Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S Kapott már valaki...

S. O. S Kapott már valaki freemailre egy levelet ettől a feladótól: Micro-Soft Sweepstakes?

Figyelt kérdés
Már 3 levelet is küldött mely szerint én nyertem egy igen nagyon összeget angol fontban, de angol az egész, úgy ahogy lefordítottam, küldtek egy ürlapot hogy töltsem ki az adataimmal, küldjem vissza, hogy a nyereményt küldjék. Szerintem ez valami kamu. reggel láttam hogy jött két levél tölük, nem foglalkoztam vele, most meg megint küldék, hogy nyertem és töltsem ki majd küldjem vissza. Állítólag az e-mail címem sorsolták ki. Úgy szólítanak meg hogy kedves nyertes, meghogy gratulálnak....
2011. okt. 6. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hoax. Egyrészt a Microsoft nem Micro-Soft. De még ha az is lenne, akkor sem jótékonysági szervezet.
2011. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiszi a piszi! Biztos, hogy csak át akarnak verni, és az adataid akarják ellopni. Semmi érzékeny adatot ne adj meg nekik, jelszót, bankkártya-számot stb. meg végképp ne!
2011. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, bankkártya számot amugy sem kértek, de már után néztem mert egy bizos mrs rose patrik küldözgeti, és átverés hogy nyertél! angol oldalakon találtam, hogy már megy ez az átverés.
2011. okt. 6. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!