Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért lassú a letöltésem?...

Mért lassú a letöltésem? Router-ről megy 2 gépre. Az én gépemen a torrent max olyan 150-160kB/s-el tölt, de a laptopon rendesen 500-600-kB/s-el.

Figyelt kérdés

A seed-et nézem (torrent) de ha nagyon sok van akkor se tölt rendesen. Ezt ugy néztem, hogy addig a másik gépet kikapcsoltam. A rendes letöltésis max csak 60-70kB/s-el megy. A másik gépen (laptopon) nincs baj, speed teszten hozza amit kell. Ja és a torrent sincs korlátozva.

(Win7 32bit-es oprendszer)


2011. okt. 6. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
fogalmi bajaid vannak, mert a torrent nem tölt le! nézz utána mi az és hogyan működik a torrent! amúgy meg van tegyuükfel 1 mb/s internet (tudom hogy nálatok sokkal nagyobb): 2 gép osztozik: ELVILEG 0,5 0,5 mb/s de nem igaz mert egyik többet a másik kevesebbet kap. erre vannak szoftverek, hogy jó legyen az eloszlás. pl ha megy a torrent kliens és töltesz le miközben netezel akkor ne akadozzon a net hanem ő megkapja az igényeit, míg a tori kliens picit visszavesz majd elindul a max seb. ha nem lesz több kérés. magyarán prioritést osztasz ki az 'internetező cuccokhoz'
2011. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
öö kösz bár nem mindent értek de mind1 nekem megoldás kéne mert már kb 2 hete ez van. Egyébként mikor még régi gépem volt azon ment rendesen a torrent, aztán vettem újat és azóta lassult be.
2011. okt. 6. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!