Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs vírusom, sem kiegészítő...

Nincs vírusom, sem kiegészítő és mindig befagy 5 percenként fél percre a Firefox. Mitől?

Figyelt kérdés
Olyan probléma lépett fel a firefox-ban, hogy kb 3-4 percenként olyan 1 percekre lefagy. Ilyenkor ha rányomok a képernyőre vagy akármire ff-on belül, akkor befehéredik a képernyő. Nagyon idegesítő ez, főleg, hogy 3-4 percenként megtörténik. Nem telepítettem, semmi új kiegészítőt rá, nincs vírusom elvileg, semmit nem csináltam. Memória elegendő van a gépben, frissítettem a ff-ot, de nem oldódott meg a probléma. Esetleg valaki találkozott már ilyennel? Win7 van felrakva a laptopomra.
2011. okt. 7. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de a 7-esről annyi bajt hallok/olvasok nekem sp3 van és tökéletes, de ajánlom hogy vmi agresszívebb víruskeresést végezzél azért.
2011. okt. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a Firefoxnál csinálja? Mert ha nem, lehet videokártya hiba is. Ha csak annál, akkor talán a container.exe fagyaszt. (csak tipp)
2011. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy még úgy gondolod, nincs vírus a számítógépen, az ott csücsülhet rajta. Sok bejutott kártevőt a vírusirtók már nem találnak meg utólag.

Én első körben kártevőre gyanakodnék.

2011. okt. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha Windows 7 32 bit es és nincs teljesen felfrisitve akor nem csoda viszont még 64 bit est se ártana felfrisiteni

amugy mint irták videó kártya driverét is frisitsd fel gyártó honlapjáról ha nincs onan

iletve kémprogram irtót futathatsz

AntiMalwarebytes t pl.

2011. okt. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amugy vírús irtód leirhatnád

van hogy a irtó olyam vad hogy kfagyasztja "vizsgálat" címén

nekem volt ilyen régen cseréltem virus irtot és jó lett van sok lehet válogatni max ha az nem oldja meg visza teszed régit.

2011. okt. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy más böngészőben is fennáll-e a hiba. Ha nem, akkor válts a Firefox-ról.

Én is pont a nyáron váltottam. Marha sokszor fagyott már le, egyre többet zabált, lassú volt.

A Chrome-nál nincs ilyen gondom. :))

2011. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Avastot használok ! x) Hát felraktam a Crhome-t és nem fagy le...Szal sztem a firefox a szar..de eddig nem csinálta sose,csak most...:S:S
2011. okt. 9. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!