Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home 5 megás netje mennyire...

T-home 5 megás netje mennyire jó, akadások, support stb tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szolgáltatót akarok váltani Altanet meztelen internetről és 3szolgáltatás (tv telefon net) mellett kb 3000 forintra jönne ki a net,megéri ez így?
2011. okt. 7. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Barátom, óvakodj a Tréhómtól!

Haverom első szolgáltatója az volt... mit ne mondjak...

A support szar, a net gány...

Ha teheted, legyél digis. Az egyetlen normális ISP amit ismerek.

2011. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen netem van.

Amilyen sebességet ígérnek, azt tényleg be is tartják.

Eddig semmilyen problémám nem volt vele, még 1x se fordult elő, hogy megszakadt volna.

2011. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ennek örülök mert 1évre elkötelezem magam velük :)
2011. okt. 7. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Legnagyobb szolgáltató, hibák előfordulták nálam, volt hogy havonta 1 napot nem ment, de nincs nagy baj vele.
2011. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Nekem is ez van, semmi gond nincs vele. Mindig jön a teljes sávszél pedig csak egy koszos falu vagyunk. A kimaradásik is rendkívül ritkák. Egyszer behalt a saját tulajdonú modemem, ami az indulócsomagban vettem tőlük, mégis ingyen kicserélték, így a supportjukról sem tudok rosszat mondani.
2011. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem digim van közepes csomag és kb 4éve ezvan ebből 2x szakadt meg 5percre nagyon megbizható mindig betartsák a sebességet még nekem többet is:D igérnek 30/20mb/s speedtest.net szerint van 43mb/37 szóval nekem nagyon megéri összes játékba nekem a legkisebb a pingem még ha töltök is!
2011. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Most kötötték be. Nemhogy az 5 mbit/s-t, hanem a stabil 8 mbit-et hozza.
2011. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon helyfüggő a minősége, a központhoz közelebb jobb, távolabb rosszabb.


De eddig Altanet meztelen interneted volt. A két szolgáltató valószínűleg közös vonalat, illetve egy hálózatot használ. Tehát minőségre olyan lesz, mint az Altanet, persze ha nagyobb csomagra fizetsz elő, akkor az gyorsabb.

2011. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így van, invitel is a vonalat a tcomtól bérli.

Egyébként ahogy írták ha távolabb vagy a központtól lassabb, ha közelebb akkor gyorsabb, ez az ADSL technológiából fakad. Pl én a 12 Mbitből kb 8-at kaptam.

2011. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!