Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megkapta az üzenetem a Faceboo...

Megkapta az üzenetem a Facebookon?

Figyelt kérdés
Az eset nem más, mint hogy összevesztem egy közeli ismerősömmel, aki így felbontotta az ismerősi kapcsolatot Facebookon. A felhasználói beállításai (nem block) alapján nincs módom arra, hogy üzenetet írjak neki, de korábbi beszélgetést folytatva van rá lehetőségem. Pár napja írtam így neki, de nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán megkapta-e így ami üzentem, vagy csak egyszerűen nem érzi úgy, hogy kész lenne megbeszélni a dolgot. 19/L
2011. okt. 7. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tiltott, akkor nem kapja meg. Amúgy nézd meg a beszélgetést, ha a beszélgetésnél fekete színű a neve, akkor biztos nem kapta meg.
2011. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bár nem a Block-kal tiltott, hanem az Unfriend XY-t választotta akkor elméletileg csak az üzenőfalára nem tudnál irní... de ha Block-ot választotta akkor semmilyenféle kapcsolatot nem tudsz felvenni vele, ha másikat akkor mégiscsak meg kellett kapnia. Biztosan tudod hogy nem a block-kal tiltott?
2011. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
be lehet állítani hogy csak az ismerőseim írhassanak nekem levelet
2011. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!