Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a **** van a Beload-dal?

Mi a **** van a Beload-dal?

Figyelt kérdés
Csak nekem szarakodik, vagy másnak is? Néhány napja megpróbáltam belépni a jelszavammal, de valamennyiszer nem fogadta el. Azóta kértem egy új jelszót tőlük, de azt bemásolván sem enged belépni.
2011. okt. 8. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha új jelszót kérsz, küldenek egy levelet amiben aktiválni tudod, és elvetni a korábbi jelszót. Majd ha erre az aktiváló linkre lépsz akkor lehet beírni csak az új jelszót. Addig a régit kéri.

A jelszó-emlékeztető is így működhet, lehet hogy leírják a levélben hogy mi lesz az, de előtte meg van egy aktiváló link, amire lépésével tudod az új jelszót megadni.


Én tegnap regisztráltam és egyben jelszót is cseréltem, és nem volt az oldallal semmi baj, azóta sem.

2011. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
beléptem az aktiváló linkre, amit küldöttek, de nem fogadja el :S
2011. okt. 8. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!