Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baj a netemmel?

Mi a baj a netemmel?

Figyelt kérdés
inviteles vagyok (tudom, hogy egy kalap szar de nem nagyon van más), az a lényeg hogy 1 megás netem van, a ping 50 körül szokott lenni a letöltés meg 1.09 mega körül, de most valamiért nagyon belassult, a ping 80 körűl van állandóan és gyakran eléri a 200-at is, és mivel játékra használom ezt a netet, egyszerűen élvezhetetlen, eddig csak egyszer volt ilyen, betelefonáltunk és 1 hónap múlva tudták rendbe hozni, de most megint rossz. Mit lehetne tenni, hogy normálisan menjen, mi okozza ezt a lassúságot?
2011. okt. 9. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld ki a Cfossped nevű progit.

én ezt használom.

érdemes megvenni,mert nem drága és az áráért cserébe többször már nem kell megvenni,örökre letölthető marad ha egyszer megveszed.


[link]

2011. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, amúgy ha ezt használom, akkor csak a gépen gyorsúl a net, vagy x-boxon is?
2011. okt. 10. 00:11
 3/4 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a cfosspeedet, de letöltöttem ingyenesen, mekkora pénzkidobás lett volna, ha megveszem, nem működik, ugyan olyan szar a net
2011. okt. 10. 17:53
 4/4 anonim válasza:
semmi, itt vagy
2011. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!