Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hova tudnák képeket feltölteni...

Hova tudnák képeket feltölteni nagy formátumba? A kepfeloltes.hu nem jó, mert túl nagy a kép, lekicsínyiteni nem tudom, e-mailba kaptam a képeket!

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnád lekicsinyíteni? Bármilyen valamire való képnézegető megcsinálja neked...

Ajánlatom az XnView!

2011. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kétféle méret van, felbontás és fájlméret. Van amelyik oldal a felbontásban akad meg, van ami a fájlméretben.


noob.hu magyar, én tudtam már feltölteni nagy felbontású képeket (22,000x2,000-nél megadta már magát), de ott 50MB-os fájlméretet is enged, lehet az elég lesz neked. Van privát feltöltési mód, így a látogatóknak nem kell látni mit osztasz meg.


Amúgy lekicsinyíteni is lehet, előtted 4 perccel kérdezte valaki, ha csak a módszert nem ismernéd vagy programot hozzá:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__2..

2011. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért csak le kéne kicsinyíteni azt a képet, mert a legtöbb feltöltő nem díjazza a nagy képeket, nem véletlenül. Nagyon sok jó képméretező és szerkesztő program van - ingyen is - és ezekkel egy perc az átméretezés. Itt van pl. a Windows beépített Paint nevű programja. 30 másodperc az átméretezés és ki tudja, hogy találsz-e olyan oldalt, ahova feltölthetnéd a nagy képed...
2011. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudom,nem ez volt a kérdés,de a képet lekicsinyíteni a Photo Filtre-vel nem nehéz

[link]

2011. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!