Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom ki-be kapcsoln...

Miért nem tudom ki-be kapcsolni a 3G-t a telefonomon?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace-em van, egyszer kikapcsoltam a csomagkapcsolatot, azóta hiába nyomom be, nem tudok felcsatlakozni a hálózatra (csak wifivel ugyebár...). Én csinálok valamit rosszul?
2011. okt. 11. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is ugyan ez a telefon és nekem iskb ezt csinálja annyi különbséggel ,hogy én ki sem kapcsoltam csak letettem 5 percre már 1 hete nincs adathálózat.

Én majd bemegyek a trémobilhoz ,hogy csináljanak valamit mert nem ezért vettem 65000ftos telót. A beállítások is jók factory reset is volt..

2011. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ismerősöm ugyanilyet vett két nappal utánam. (nincs egy hónapos a telefonom) ugyanúgy nem tudja ő sem bekapcsolni azóta. szerintem nekem is T-mobile üzlet lesz a megoldás. azért leírod, hogy mire jutottál, ha voltál benn?
2011. okt. 11. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
ha bemegyek leírom szívesen.
2011. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval nem mentem be T-mobile üzletbe, mert megoldottam magamnak: annyi volt, hogy a Hálózati pontok nevénél az APN-nél wnwapndroid volt beírva, de ismerősömnek csak wnw, én kitöröltem az apndroid részt, és működik azóta. de tesómnak pl. wnwapndroid van beírva, és neki így működik... ki érti ezt...? :P
2011. okt. 30. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!