Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire lehet megbízni a...

Mennyire lehet megbízni a licitálós oldalakban?

Figyelt kérdés
Nekem kissé túl szép, hogy igaz legyen az, hogy 2000 ft-ért elkel például egy 200 ezer forintos laptop, kamera stb..Viszont ha jobban belekukkant az ember láthatja, hogy számlaszám, előre történő fizetés a termékért, kreditek vásárlása stb. szükséges, mennyi az esélye annak, hogy ez átverés? esetleg személyes tapasztalatok vannak?
2011. okt. 12. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Vatera és a Teszvesz megbízhatók. Valószínűleg van neki minimálára, ha azt nem éri el a termék és a nyertes akkor nem köteles odaadni annyiért a terméket. Értékeléseket kell figyelni ezen az oldalon, ha nagyrészben pozitív visszajelzések vannak az adott eladóval kapcsolatban akkor azért korrekt, és utalhatsz neki előre. Ha közel laktok egymáshoz, vagy megoldható, akkor kérj személyes átvétet. Az azért mégis jobb. 2006 óta vagyok beregisztrálva mind2 helyen, eddig még egy csalóval nem hozott össze a sors, pedig már jó 1000 rendelést is lebonyolítottam már.
2011. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyszerű matek. az említett kredites oldalak valóban 2.000ért adják a 100.000es terméket de!

de maga a licitálás is kreditekbe kerül, amit venned kell. szal ha licitál rá mondjuk 1.000 ember, és egy licit 100 forintnyi kreditbe kerül, akkor 1 ember elviszi olcsón a terméket, a maradék 999 meg bukta a kreditekre költött pénzét. és ebbe még nem számoltam bele, hogy egy ember többször is licitálhat (persze minden alkalommal ki kell csengetni érte a kreditet), így ezeknek az oldalaknak ebből van hasznuk, nem a termékért kifizetett összegből

2011. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kreditet vásárolsz, ezután már nekik mindegy, hogy nyersz e valamit vagy sem. Ők már nyertek. Azért, mert előre megvásárlod a szükséges mennyiségű kreditet. Ha meg aukció közben túllicitálnak a botok, akkor van baj. Sajnos nem ellenőrizhető a dolog. Egy fontos tény van: messze kerüld el azokat a cégeket, akik ilyennel foglalkoznak és Cypruson vannak bejegyezve. Szerintem inkább szerencsejáték témakörbe tartozik a ilyen oldal vagy inkább zsákbamacska, esetleg félkarú rabló. De találóbb lenne rá a pénznyelő.
2011. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a licitáló botokra én is gondoltam már, köszönöm a válaszokat
2011. okt. 12. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a világ legnagyobb biznisze, ha belegondolsz. Amint regisztrál valaki és ki akarja próbálni, már pénzt költ, de még nem vett vagy "nyert" semmit. Előre beletolod a pénzed a nagy semmibe, aztán csodálkozol, hogy elfogytak a pontok. A termékeknél kiírt árak csak jelzésértékűek, hogy mégis mennyi licit érkezett már.
2011. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!