Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCORE meghívókat igényelhet...

NCORE meghívókat igényelhet bárki ezen az oldalon? Narancsfm. Blogspot.com

Figyelt kérdés
Tényleg küldenek mindenkinek meghívókat? Megéri tőlük igényelni? [link] a weboldaluk címe.
2011. okt. 14. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ööö.... mi a garancia rá, hogy nem vernek át?
2011. okt. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haver azt mondja, vett már tőlük és gyorsan megkapta a meghívót. Én csak arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e venni, mert van-e olyan jó az nCore? Tényleg olyan menő oldal ez?
2011. okt. 14. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne vegyél ncore meghívót! Mivel lehet, hogy az a "haver" éppen menőzni akart és azt mondta, hogy megbízható, de nem a semmiért van kiírva a főoldalra, hogy az ncore meghívók árusítása szigorúan tilos minden formában. Könnyen lebannolhatják az accod miután átvetted, és úgy csak pénzkidobás..
2011. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak Beloadon vagyok fent,de tényleg Magyarország legnagyobb torrent oldala.


Meg vagyok nélküle is. Ami a Beloadon nincs fent, azt meg innen-onnan megszerzem, de ilyen nem nagyon szokott lenni.

2011. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Hír létrehozva 20 hete:


Meghívók árusítása


Csak emlékeztetőül: az oldalra a meghívók pénzért történő árusítása továbbra is tilos! Ha valakiről kiderül, hogy pénzért árul meghívót, azt azonnal töröljük, illetve töröljük az általa meghívott összes embert is, függetlenül attól, hogy pénzért vették-e az accountot. Senkitől ne vásároljatok meghívót, mert könnyen elveszhet a pénzetek, nem beszélve arról, hogy az ilyen reklámok többsége szimpla átverés, arra megy ki a játék, hogy lenyúlják a pénzeteket."


nCore hivatalos főoldala...

2011. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sehol máshol ne vegyél! ha van haverod fenn tőle kérj és ha küldesz felkerülsz...
2011. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 torrent.neked ***** válasza:
aranyosan válaszolgattok, de azért azt ugye látjátok, hogy lerí a kérdésről, hogy az konkrétan a narancsfm saját hirdetése?... :-)
2012. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!