Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megnézni a wifim...

Hogyan tudom megnézni a wifim kódját ha ien a routerem?

Figyelt kérdés
WL-5460AP Wirelles ???? mert sok olyan szart probált amit felülre be kell irni a böngészőbe de eggyik sem jött be!!!
2011. okt. 15. 19:28
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Először is ez nem egy router, hanem Wi-Fi Access Point!

Az ilyenek készülékeknek alapértelmezésben le van tiltva a DHCP szerverük, vagyis nem adnak IP címet autonomikusan a hálózati kártyának, így a Webes felületére sem tudsz belépni, csak ha fix IP címet adsz meg a hálókártyádnak.

2011. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan tudhatom meg a jelszavát ?? mert elvesztettem és most nemtudok wifizni :(
2011. okt. 15. 21:15
 3/5 Köpet ***** válasza:
poc teljesen jól beszél,de ennél a tplink ap-nél csak simán beütöd a böngésződ címsorába az alapértelmezett átjáród a login asszem" admin,pass is admin,itt már megtalálod wireless/security menüben lesz a wifid kódja.
2011. okt. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Ezt nem TP-Link, hanem Airlive!

Ezt kell csinálnod:

1. Fix IP címet állítasz be a hálókarid TCP/IP beállításain, az operációs rendszeren belül:

IP: 192.168.100.10

Alhálózati maszk:255.255.255.0


2. Összekötöd a számítógéppel a LAN1 -en keresztül

3. Beírod a böngészőbe: 192.168.100.252 majd a végén enter. (jelszó alapértelmezésben nincs)

4. Megkeresed a Security beállításokat, és megkeresed a jelszót Pre-Shared Key vagy encryption key néven lesz.

2011. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT !! nagyon szépen köszönöm!
2011. okt. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!