Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook lajk gombbal kapcsola...

Facebook lajk gombbal kapcsolatban ki tud segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretnem tudni, hogy ez mit jelent...

szoval van egy baratom a facebookon (aki feszen nem a baratom), akinek az uzenetfala le van vedve de a kepeit meg lehet nezni. A kepei ala eddig lehetett irni kommenteket es volt lajk gomb is. Na o ezt letiltotta, mivelhogy nem vagyok a baratja en nem lajkolhatom (a baratai lehet igen,nem tudom).

Na ez oke!

DE most jon az erdekesseg! o ezt a lajkolast letiltotta, hogy ne legyenek folosleges kommentek masoktol, most oktoberben tiltotta le. Augusztusban frissitette a facebookot...es az augusztus elotti kepeit viszont meg lehet lajkolni es kommentelni. Nem ertem! szoval megnezem a kepeit, az augusztus elottieket tudom kommentalni es lajkolni akkor is ha nem vagyok a baratja, az aug utanit viszont nem (limitalt). Ez mi??????

vagy konkretan csak ezek az uj kepek vannak levedve????

koszi szepen!!!!


2011. okt. 16. 10:29
 1/1 anonim válasza:

lehet h. csak azokat védte le! vagy egy kis hiba van a facebookba de ezzen már nem lepödök meg


de amugy ez téged mért zavar nem értem Fájdalmatokoz ez neked vagy mi ?

2011. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!