Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért áll le az ablak betöltés...

Miért áll le az ablak betöltése random mód a Firefox 7nél?

Figyelt kérdés
Folyamatosan leállogat, befagy valamelyik ablak, és nem tölti tovább egyik oldalt sem. Újra kell indítani, hogy újra használni lehessen. Persze minden más böngésző működik, használnám is, csak minden itt van személyre szabva.
2011. okt. 16. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

a firefox elindult lefelé a lejtőn,arra a sorsra jut mint pl az iwiw,

ha teheted, szép lassan,finoman keress te is magadnak egy másik böngészőt,mert ennek annyi

2011. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A napokban cseréltem le 7.0.1-re, mert a gutaütést hozta rám. Fagyott. Használj inkább Google Chrome-t.
2011. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, hogy ez ilyen másnak is? Úristen. Amúgy már gondolkodtam én is, alapból a plugin-container miatt is. Szerintem most is amiatt fogy. Egy vicc az egész.
2011. okt. 16. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A Javákkal van baja, ezeket le kell tiltani. Java Quick Starter, Java bővítmények miatt fagy.
2011. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Plusz a ma napon gyalázatosan gyenge a Vodafone HSDPA hálózatán a térrtő! Hogy aztán mi a jó fenét csinálnak, azt nem lehet tudni.
2011. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22:59-nek

léci fejtsd ki bővebben ,ha tudod,hogy mit kéne csinálni

2011. okt. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma egy óra alatt tízszer szakadt meg a netkapcsolat, nem a Firefox, hanem a szolgáltató hibájából. Állítólag hálózati hiba van, azon dolgoznak.

Ha meguntad a Firefox hibáit, használd a Google Chrome-t Mozilla Firefox importtal. Át tudja venni az összes beállítását, könyvjelzőit.

Csavarkulcs alatt/Személyes dolgok/Böngészési adatok, Adatok importálása egy másik böngészőből.

2011. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!