Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home router hiba? Miért nem...

T-home router hiba? Miért nem enged be?

Figyelt kérdés

Ma T-home routerembe akartam belépni a megadott IP címen.

Jelszó illetve a felhasználónév a gyárin maradt,1000 éve ugyanaz.Mindíg beengedett.Most azonban nem.


Tudna valaki segíteni???


Fontos lenne,előre is köszi!!


2011. okt. 16. 19:40
 1/3 Argloss ***** válasza:
Ha gyári beállításokon használtad, akkor megeshet, hogy egy vicces kedvű szomszéd átállította... Biztos van rajta valahol RESET gomb, azt megnyomva visszaáll gyári beállításokra és újra be tudsz majd lépni...
2011. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha resetet nyomok,akkor nem lesz netem.Az nem jó megoldás.Ja,és nemhiszem hogy a szomszéd eltt volna,mert honnan tudná az alapértelmezett átjárómat?
2011. okt. 16. 20:16
 3/3 Argloss ***** válasza:

Nem kell hozzá hihetetlen nagy tudás, hogy sok dolgot megtudjon az ember. Ebben az esetben bőven elég ellátogatni a T-home oldalára és megnézni az alap beállításokat. Hogy honnan tudja, hogy neked tőlük van routered? Ha nem állítottál át semmit, akkor a Wifi hálózat nevéből simán kiderül...


Nem tudom, hogy neked ilyen van-e, de itt a beállítása egy T-home routernek:

[link]

2011. okt. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!