Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnék letölteni egy...

Honnan tudnék letölteni egy 2007-->2003 world konvertert?

Figyelt kérdés
2003as worldom van ami nem olvassa a 2007es world doc-okat. De nekem most fontos lenne egy 2007es documentumot olvasnom. Írták, hogy van ilyen konverter, de nem igazán találom, valaki esetleg tudna segíteni?
2011. okt. 17. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2007-es worddel lehet menteni 2003-as formátumban, ha tudod, mentsd/mentesd el úgy. Ha nem tudod, létezik office kiegészítő, amivel a 2003-as programok olvasni tudják a 2007-es fájlokat, én utoljára a windows xp 4ever telepítőcsomagban használtam, de gondolom máshol is elérhető.
2011. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki írta nekem, hogy a van konverte ami ugye átrakja, nézegettem microsoft.com ot itt is írja, hogy milyen formátumot lehet átkonvertálni, de a programot hozzá, már nem találtam meg.
2011. okt. 17. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:

innen: ez már a 2010-et is megnyitja! (nem csak a 2007-et!)

[link]


Klikk a letöltés gombra.


Telepítés után minden "Mikrofos kapu" megnyílik!

2011. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!