Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell átállítani, h a...

Hogy kell átállítani, h a torrentem hova töltödjön le?

Figyelt kérdés
Legelőször vki más állította be, már azt megszoktam, h D meghajtóba töltödik le automatikusan a film v akármi egy bizonyos mappába. Nemrég telepítették újra a gépemet, de a C meghajtóra töltödnek a filmek (ott kevesebb is a szabad hely), hogy kell visszaállítani? Meg van film, ami ugye mozisba van fent, az lejön isoba automatikusan, az ok, de azok a filmek, amiket "ki kell csomagolni", azokkal most nem tudok mit kezdeni, mert nem jön ki az az ikon automatikusan, ami megkérdezi, h hova "csomagolja ki " a cuccot. Segítene vki? Köszi
2011. okt. 17. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

(Félig angol, de megtalálod.)


[link]


A mozis filmek nem .iso-ban vannak fent, hanem .aviban, persze csomagolás nélkül (CiNEDUB, MDUB stb.)


Van telepítve WinRar? Szerintem nincs. Na, olyat telepíts és ott lesz a Hova csomagolja ki.

2011. okt. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!