Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1. Lehet olyat, facebook-on,...

Bence:) kérdése:

1. Lehet olyat, facebook-on, hogy "üres" legyen az üzenőfalam, azaz ne legyen poszt?

Figyelt kérdés
2.ÉS olyat , hogy ne tudjanak írni az üzenő falamra!
2011. okt. 18. 19:30
 1/5 2xSü ***** válasza:
22%
Keresgélj egy kicsit a beállításoknál. Perpillanat lusta vagyok leírni, de ha keresgélsz, meg fogod találni hogy hol és mit kell beállítani.
2011. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ma 14:13 köszönjük hogy tudnál hasznos választ adni de per pillanat lusta vagy rá,köszi tényleg előrébb jutott a kedves kérdező.
2011. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 2xSü ***** válasza:
73%

14:25>


Na jó, valamennyire jogos a kritika, bár még mindig jobb, mintha nem válaszoltam volna és elmentem volna mellette, mint a másik 100 fb-os kérdés mellett.


Arra akartam utalni, hogy nekem sem könnyebb megkeresni a választ. Nem kell hozzá sem több tapasztalat, sem több tudás. Nekem is ugyanannyi idő kell hozzá, mint a kérdezőnek, de amíg a kérdezőnek fontos a kérdés, hiszen feltette, de lusta a válasz önálló megtalálására, akkor én pláne megengedhetem magamnak, hogy lusta legyek.


(Amúgy te sem segítettél többet, mint én. ;-) )


Na jó, üsse kő, ezegyszer megkeresem a szájbarágós választ is, és majd ideírom.

2011. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az megvan, hogy ne tudjanak írni, az üzenőfalamra!
2011. okt. 25. 14:56
 5/5 2xSü ***** válasza:
70%

1. Facebook fejléc jobb oldalán kattints a lefelé mutató háromszögre.

2. Kattints az „Adatvédelmi beállítások” menüpontra.

3. A „How You Connect” pontnál kattins az „Edit Settings”-re.

4. A „Who can post on your Wall” alatt tudod állítani, hogy kik írhatnak a faladra.


Második kérdés: Az üzenőfaladat a barátaid mindenképpen látják. Előlük akkor tudod elrejteni, ha kiveszed őket a barátok közül, vagy nem írsz a faladra. (Ha az ismerőseid elől is el akarnád rejteni, akkor nem lenne értelme ugye egyáltalán bármit is írnod a faladra.) A falra írtaknál meg tudod adni (jobb oldalon, lent az Elküld gombtól balra), hogy kik láthatssák azt. Ennek az alapbeállítását így tudod szerkeszteni:


1. Facebook fejléc jobb oldalán kattints a lefelé mutató háromszögre.

2. Kattints az „Adatvédelmi beállítások” menüpontra.

3. A „Control Your Default Privacy” alatt állítsd be, kik láthatják a falra írtakat alapértelmezésben – azaz ha nem módosítod az adott hozzászólásnál.


Az idegenek elől a következő módon tudod elrejteni az üzenőfalad eddigi bejegyzéseit:


1. Facebook fejléc jobb oldalán kattints a lefelé mutató háromszögre.

2. Kattints az „Adatvédelmi beállítások” menüpontra.

3. A „Limit the Audience for Past Posts” mellett kattins a „Manage Past Post Visibility”-re.


További információkért olvasd el az ott leírtakat.


Egyéb beállításokat is itt találsz. Csak el kell olvasni a leírtakat. Persze – egyelőre – angol tudás szükséges hozzá, bár az online fordítóknak köszönhetően még angol tudás nélkül is egész jól el lehet boldogulni. Szerintem nem nagy dolog ez, simán megtalálhatja bárki. Persze ehhez keresni is kell, meg olvasni.

2011. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!