Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogy tudom be...

Facebook-on hogy tudom be állítani, hogy ne lássák az ismerőseim a képeket amin be vagyok jelölve?

Figyelt kérdés
Ha valaki rámegy az adatlapomra ne lássa, fenn azt a sort, ahol azok a képek vannak amin bejelöltek....
2011. okt. 18. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Rámész a képre, és a jelöléseknél, a neved mellett tudod törölni. Akkor nem fogja ott mutatni, de viszont törlődik a megjelölés is. Aki ismer, az úgyis tudja, hogy te vagy az ;)
2011. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jobb oldalt fent rámész az adatvédelmi beállításaidra,aztán ott van egy ilyen h how tags work aztán ott "Maximum Profile Visibility of posts you're tagged in once they're on your profile" beállíthatod h csak te,vagy különböző barátok,v megadsz barátokat h kik ne láthassák.remélem érted.
2011. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm ! (:
2011. okt. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!