Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valoszinüleg ujra kéne telepit...

Valoszinüleg ujra kéne telepiteni a gépem, de én nem értek hozzá, külföldön élek, most mit csinálajak? Vigyem be valahova ahol hozzá értö emberek vannak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:

win xp vagy win 7?

letöltesz egy op rendszert és te is fel tudod telepíteni!


[link]


[link]


[link]

2011. okt. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

W7:


[link]


Sok útmutatót lehet találni neten erről (is).

2011. okt. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább tanuld meg, és csináld meg magadnak, azok alapján, amit linkeltek előttem.

A számítógépszervizekben csak lehúznak, 5-10 ezret elkérnek egy vindóztelepítésért, ráadásul még hurcolnod is kell a gépet.

2011. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Windows telepítése alapvetően nagyon egyszerű.


Csak annyi a dolgod hogy a BIOS-ban illetve az újabb gépeken a Boot Menu-ben ki választod hogy lemezről boot-oljon a számítógép ne HDD-ről.Be rakod a Windows telepítő lemezt,ha betöltött akkor csak követed az utasításokat mint amikor egy programot telepítesz.Arra kell oda figyelned hogy amikor ki választod hova telepítse,akkor az adott partíciót,lemez területet le kell formázni előtte de ezt szerintem fel is ajánlja a Windows telepítő.


A formázás szintén csak egy gomb nyomás vagy kattintás attól függően melyik Windows verziót telepíted.Nem nagy dolog az egész.


Windows Vista és 7 sok mindent felismer,de ha mondjuk XP-t telepítesz akkor a telepítés után szükséged lehet az illesztő programokra a gépedben lévő eszközökhöz mint videó kártya,hang kártya..stb

De ezek is csak "programok" amiket le tudsz tölteni a netről és fel telepíteni mint bámelyik másik programot.


Mivel elrontani úgy sem tudod mivel már rosz,szerintem próbáld meg és ha nagyon nem akar összejönni utána vidd szervizbe.Ha már úgy is újra kell rakni nem vesztesz semmit ha megpróbálod.

2011. okt. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

el ne hidd ám senkinek,hogy a win újratelepítése olyan nagyon egyszerű.

a frászt egyszerű,mindenedet le kell előtte menteni,majd visszapakolni,és még közben az összes progid is elszáll,ami volt a gépeden

2011. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lindmayer ***** válasza:
igen, de ha beviszed a szervizbe, akkor is le kell menteni a dolgaidat, és ők is csak simán a rendszert telepítik fel, tehát a progikat neked kell újra föltenni rá.
2011. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

08:12


Kinek mi a nehéz.

Nekem 1-1,5 óra egy komplett Win 7 felrakás, adatok visszapakolásával, mindennel. Annyi folyamatot indítok el párhuzamosan egyszerre, ami még nem fagyasztja le a gépet. Fél óra alatt felhányok minden programot (aminél nem több a telepítési idő).

Egy full kezdőnek nem tudom hány órába telne az, ami nekem. Természetesen nem vagizok, valaki ehhez ért, valaki ahhoz. (Én pl. egyenlőre csak a géphez haladó szinten.)

2011. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14:16

" ujra kéne telepiteni a gépem, de én nem értek hozzá, "


ezt írta a kérdező,akkor valószínüleg őneki nem ugyanaz egy újratelepítés mint ami neked/nekünk

2011. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!