Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1555 notebook ms2137 LAN...

1555 notebook ms2137 LAN driver, nincs jó találat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már minden google találatot megnéztem és párat le is töltöttem, de nem sikerült feltelepítenem... Amiket letöltöttem azok csak ilyen pár kb- osak voltak és nem volt exe file, hanem csak pár számomra ismeretlen kiterjesztésű file. Légyszi segítsél már, hogy onnan, vagy hogy mit töltsek le, hogy jó legyen. Letöltenék driver kereső programot, de ha nincs net a laptopon akkor semmi értelme...
2011. okt. 22. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Én vagyok a kérdés írója. Lehet, hogy nem is ez a pontos típusa, csak a laptopon feltűntetett infókat írtam be google- ba, de jónak bizonyúltak.
2011. okt. 22. 22:09
 2/3 P.O.C. ***** válasza:

AIDA64 -el vagy SIW -el kéne megnézni, mi a pontos gyártó és típus. Mert nekem ez így nem mond semmit. Ja és azt is megmondhatnád mihez kell driver (XP/Vista/7 stb.)

Ha meg olyan drivert találsz, amihez nincs exe csak ilyen dll, ini, vdx, stb. Azt az eszközkezelőből, az illesztő program frissítése varázslóval kell föltenni, és azon belül is haladó telepítést választani, majd a driver fájlokat tartalmazó mappát kitallózni neki.

2011. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz a segítséget, majd kipróbálom.
2011. okt. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!