Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay használók, létezik, hogy...

Ebay használók, létezik, hogy Kínából bármit is ingyenesen szállítsanak Magyarországra?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy az alábbi nyaklánc nekem tényleg csak 2-93 $-ba kerülne, azaz semmi plusz szállítási költség nincsen? Annyira nehéz elhinni, hogy Kínából ingyen szállítanának ide.

A link:

[link]


2011. okt. 23. 00:13
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi, elírtam: 2,93 $
2011. okt. 23. 00:15
 2/3 vagyokakilehetek ***** válasza:
persze... a sok póló, cipő, egyéb ruha között simán elfér majd ez is a csempészek kamionjában :D :D
2011. okt. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, nekem postán kiküldtek egy kb 5000 ft értékű pendriveot ingyen, és egy TV fali konzolt is, ami már egy kisebb doboz volt, és így is kb féle áron volt az ereteti samsung gyártmányú, mint itt az utányártott:)

Én sem értem hogy lehet ilyen olcsó a szálíltás, hiszen ha én akarok németországba elküldeni egy kisebb dobozt az 5-7000 ft. Leleh ott az árút alapból lopják, és csak a szállítási kötségtől picit többet kell csak fizetni:)

2011. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!