Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudnék ingyen teljes...

Honnan tudnék ingyen teljes Rubint Réka vagy hasonló edzéstervet letölteni? Olyan link érdekelne, ami bevált!

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 08:22
 1/4 vagyokakilehetek ***** válasza:

szinte az összes magyar torrent oldalon fent van.

most melóban vagyok innen nem tudok konkrét linket adni.

de NCORE BITHUMEN MAJOMPARÁDÉ STB STB STB

2011. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon vagyok otthon ezekben a dolgokban, próbálkoztam pár oldallal, de nem jött össze a dolog. Nem tudom az befolyásolja-e a dolgot, hogy Kanadából próbálkozom. Mindenhol azt írja, hogy ingyenes, de amikor rákattintok minden esetben le akar velem töltetni ezt-azt pénzért. Hát igen, ez nem az én asztalom. :)
2011. okt. 23. 08:47
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

A bittorrent ingyenes, csak rész kell venni a torrent közösségben és visszatölteni (seed -elni) a letöltött torrentet. Én csak a ncore -on és a gigatorrents -en vagyok fent, de mindenhol vannak fent videói Rubint Rékának.


Gondolom sejted, hogy az ilyen feltöltések illegálisak, mert te nem fizetsz a szerzőnek azáltal, hogy így letöltöd. Így az ilyen feltöltéseket a normál Webről nagyon hamar törlik.

A bitorrent az egyedüli, ami jól elterjedt, és többé-kesébbé még állja a sarat, a jogvédő szervezetek egyre agresszívabb harcával szemben.


Szóval ilyen oldalara kéne bejutni, és elsajátítani a torrentezést. Ez az oldal pl. remek alapot fog nyújtani:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. okt. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!