Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám az itthoni...

Hogyan tudnám az itthoni gépem IP-jét proxyként használni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak én nem értem a kérdést?
2011. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2011. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ha tudod mi az a proxy akkor biztos értenéd... ha meg nem akkor minek válaszolsz?


munkahelyem csak proxy mögül tudok netezni rendesen. viszont a free proxy-k megbízhatatlanok és lassúak. Ezért egy sajátot akarok csinálni, amire csatlakozhatok. (a gépem itthon mindig megy)


ha most sem érthető akkor mind1...


egyébként ha minden igaz már megtaláltam épp most csinálom csak azt nem tudom, hogy működni fog e...

2011. okt. 23. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyről otthoni gépet használva igen. De ez a kérdésből nem tűnt ki és nem kell mindjárt anyázni...
2011. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy anyáztam volna... de nem tudom, hogy lehetett másképp érteni a kérdést...
2011. okt. 25. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó nem anyáztál, de...

A kérdést én azért nem értettem, mert azt feltételeztem, hogy te a kérdésedet sem érted. Ülsz a géped előtt és azt a gépet szeretnéd proxyként használni. Hidd el vannak ilyenek is... Akkor én néztem ki túl keveset belőled... Elnézést.

2011. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!