Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet Facebook chatről...

Hogy lehet Facebook chatről letiltani egy személyt?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki folyamatosan írogat,a fejfájásától kezdve a körömcsipesze eltűnéséig,folyamatosan írogat. A facebookom folyamatosan pittyeg az írásai miatt,azért nem jelentkezek ki chatről,mert ott szoktam beszélgetni emberekkel,viszont ezt az illetőt egyszerűen nem tudom lerázni. Próbáltam már beszélni vele finoman, normélisan,durván,egyik se hatott,most pedig már nem reagálok rá semmit,ez van kb 1 hónapja,de nem hagyja abba. Tudnátok segíteni?
2011. okt. 23. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia sehogy :(


ne írj neki vissza

2011. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,azért köszi! :)
2011. nov. 23. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Töröld le az ismerőseid közül... de meg lehet csinálni, am amit Te akarsz: menj rá az adatlapjára->Ismerősök fül->Show all lists-> csinálj új listát, neve mondjuk pl.: tiltott emberek->utána jelöld be a létrehozott csoportot

chat partnerlistád nyisd meg->a beállítások ikonra rá katt->Limit availability->a létrehozott csoportot pl.: tiltott emberek pipáld be-> Rendben

Utána többet nem láthatják egymást chaten.

2011. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!